חטיבת ייעוץ

חטיבת ייעוץ

בחירת משרד להשכרה הוא אחד הנושאים החשובים ביותר עבור כל עסק. לכל חברה יש צורך ייחודי כאשר מדובר במציאת משרדים.

כאשר חברה עומדת לבחור לעצמה משרד חדש, במקום משרד ישן אותו היא עוזבת, או כאשר היא בוחרת משרד בפעם הראשונה, יש צורך בהגדרת צרכים וסטנדרטים מדוייקים בהתאמה מדוייקת לדרישות החברה.

 כאשר בוחרים משרד יש לשקול את הגורמים הבאים:

מיקום אופטימלי - יש לבחור משרד במיקום אשר ישרת את צורכי עובדי המשרד ואת החברה. כך למשל, אם רוב עובדי החברה הם מאיזור המרכז ברור, כי החברה צריכה לאתר משרד באיזור זה, על מנת לייעל את הגעת העובדים והלקוחות למשרד. כמו כן יש להתחשב בתחבורה ציבורית נוחה ובחנייה באיזור.  

גודל הנכס הנדרש -  כאשר חברה עומדת לעבור למשרד חדש יש להתחשב בגורמים הבאים: כמות העובדים שיש בחברה, האם החברה תתרחב בעתיד הקרוב ותגייס עובדים נוספים. 

בנוסף, יש לקחת בחשבון את סידור העובדים במשרד, למשל: כמה עובדים צריכים לקבל חדר משלהם וכמה עובדים יעבדו בסביבת עבודה משותפת. עוד גורם חשוב לבחירת המשרד הוא כמות וגודל של חדרי הישיבות במשרד וחדרי שרות כמו מטבחון, שירותים ועוד. 

מחיר - מומלץ להגדיר טווח מחירים מראש בכדי לייצר התאמה בין הצרכים והתקציב.

מתוך היכרות רבת שנים עם שוק השכרת הנדל"ן באזורי הביקוש המרכזיים, חטיבת ההשכרות של אילון נדל"ן פיתחה שיטה חדשנית לאיתור משרדים מתאימים עבורכם. במקום להתרוצץ, לחפש ולבזבז זמן יקר, מומחי החברה יגיעו עד אליך ובעזרת שאלון מקצועי יקבלו הבנה מיטבית של המשרד המתאים ביותר לצרכים העסקיים והפיננסיים שלך. מומחי החברה יאתרו עבורכם את המשרדים המתאימים לצרכיכם ונציגינו יגיעו אליכם לפגישה נוספת עם פרטי המשרדים הנדרשים ועם סרטוני וידיאו עדכניים ורלוונטיים של הנכסים המתאימים בדיוק לדרישותיכם. לאחר שתבחרו מתוך הנכסים את הנכסים הרצויים תתואם לכם פגישה אפקטיבית לביקור במשרדים אלו.

כך, תחסכו זמן יקר בהתרוצצות ובבדיקות נדל"ן שאינו רלוונטי לצורכיכם. בנוסף, מומחי הנדל"ן שלנו ילוו אתכם בהחלטות ובאפשרויות הפיננסיות, במציאת בעלי מקצוע לתהליך ההעברה" עורך דין, חברת ביטוח, חברת הובלות ועוד. 

בנוסף, תיהנו בחרתנו מיחס אישי וליווי מרגע התחלת חיפוש המשרד ועד הכניסה אליו וממתן מענה כולל ומקצועי לתהליך מעבר המשרדים.

 

הנכם מוזמנים להתקדם לעתיד. לדרך המיטבית לאיתור נכס לחברתכם. התקשרו עוד היום לתיאום פגישה.