איך בוחרים משרדים להשכרה בפתח תקווה

חברות ובעלי עסקים רבים מחפשים בימים אלה משרדים להשכרה בפתח תקווה. יש כאלה שמעדיפים לשכור ולא לקנות, מטעמי מס (הכרה בהוצאות עסקיות). אחרים מתקשים לגייס את ההון הדרוש לרכישת משרד. משרדים להשכרה ניתן למצוא באזורים מצוינים ובגימור מעולה. ובכל זאת, עולה השאלה איך לבחור את המשרד הרצוי?

משרדים להשכרה בפתח תקווה במיקום מעולה 

אין שום ספק כי מיקומו של משרד משפיע באופן הדוק על הצלחתו, שגשוגו ופעילותו בכלל. כאשר עומדים לבחור משרדים להשכרה בפתח תקווה כדאי לבחור במיקום התואם את אופי הפעילות. כמובן יש לתת את הדעת גם לעניין הנגישות. יש לתת את הדעת לשאלה האם המשרד שלכם ישתלב טוב יותר בסביבה עסקית או שמא לפי טיב עיסוקו, עדיף לבחור סביבה עירונית או קרבה לשכונות המגורים. 

משרדים בגודל הרצוי לכם 

לבד מן המיקום, יש לבחון את צרכי המשרד מבחינת שטח, מטרז'. צריך להתקיים איזון בין צרכים, עלויות ותועלות. חשוב כי המשרד יהיה די מרווח, אך לא בזבזני בשטח. את הגודל יש לבחור לפי אופי הפעילות, מספר העובדים, תוכניות לעתיד. אם מספר העובדים צפוי לגדול בשנה הקרובה, כדאי מלכתחילה להעדיף משרד גדול יותר. זאת כדי להימנע ממעבר בתוך זמן קצר. כמובן יש לתת את הדעת גם על היחס שבין עלות לתועלת ולמשך השכירות הצפויה (שכירות קצרה או ארוכת טווח). 

חלוקה פנימית של המשרד 

כדאי לבחור משרד בפתח תקווה שבו החלוקה הפנימית ראויה וטובה בעיניכם. לפעמים הרצוי יהיה משרד בסגנון אופן ספייס ולפעמים עדיפה חלוקה מסורתית יותר. אם המיקום והגודל נאים בעיניכם אך החלוקה הפנימית לא מושלמת, בדקו האם ניתן לעשות משהו בקשר לכך. כלומר, כדאי לבדוק מראש האם אפשרי ביצוע שינוי בחלוקה הפנימית או שיש מניעה מוחלטת מכך. 

עיצוב ויוקרה

אין ספק כי גם לעיצוב המשרד והיוקרה שלו יש השפעה על פעילות יום יומית. בתחומים מסוימים, משרד מעוצב היטב יהיה MUST ואילו בתחומים אחרים, כדאי להעדיף משרד בעיצוב צעיר ודינאמי. מחפשים משרדים להשכרה בפתח תקווה? מבחר גדול של נכסים, להשכרה, לקניה, להשקעה. אילון נדל"ן – הדרך למשרד הבא שלכם. 

משרדים להשכרה בפתח תקווה